Кулер – це зручний і функціональний прилад для дому та офісу. Їх можна побачити в офісі і на заводі, в школі і дитячому садку, в будинку і на дачі, в спортзалі і готелі … Скрізь, де людям потрібна чиста питна вода в Чернівцях. 

Вибрати й купити підлоговий кулер в Чернівцях онлайн зараз не вимагає особливих зусиль – варто лише визначитися, скільки людина буде користуватися кулером і які функції Вам потрібні. 

Настільний кулер більш компактний за розмірами і прекрасно підходить для домашнього використання адже буде займати небагато місця. Моделі кулерів також розрізняють по роду їх діяльності. Один кулер охолоджує воду до прохолодного стану, а інший видає воду тільки кімнатної температури. Але незважаючи на це, усі кулери мають функцію нагріву, які дозволяють заварити чашечку чаю або кави.

Виходячи з таких характеристик він і вибирається. Підлогові кулери є агрегатами для розливу гарячої та холодної води, які легко встановлюються і не займають багато місця. Існує думка, що кулер для води підлоговий може бути небезпечним для здоров’я людини, так чи так це?

Чи існує шкода від води з кулерів?

Мало хто замислюється над тим, що встановлений бутель для води це тара повторного використання. Забравши ємність у вас, постачальник в Чернівцях знову наповнює її водою. Якщо вона неправильно або невчасно обслуговується, то в середині апарату з’являється біологічна плівка, а на пластикових стінках утворюються мікроводорості, які виділяють в воду шкідливі токсини. 

Спеціальної обробки вимагає не тільки бутель, а сам пристрій розливу води. Адже при заміні тари, до місця її установки торкаються руками, і не завжди чистими. Це стосується і носиків холодної і гарячої води. Аналогічна проблема виникає і у тих, хто користується домашнім настільним кулером.

Як часто чистити кулер?

Не потрібно чекати, коли забруднення ємності кулера стане видимим неозброєним оком. Очищати кулер потрібно не менше одного разу на місяць. Проводячи періодичну очистку, ви збережете на високому рівні якість споживаної води і продовжите термін служби обладнання.