Наші послуги

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Компанія Aqua Nice має багаторічний досвід роботи у сфері виробництва обладнання та фільтрів для очищення води у Чернівцях.

Aqua Nice також здійснює доставку чистої води в Чернівцях та у сусідні райони. Видобувається вода в Чернівецькому регіоні. Наша вода проходить ретельне очищення та контроль на всіх стадіях виробництва. Це дозволяє випускати високоякісну воду у відповідності до європейських стандартів. Ми практикуємо безконтактне виробництво води, що є гарантією вашого здоров‘я та безпеки.

Якісно очищена вода Aqua Nice забезпечить вам здоровий день, де б ви не були: в офісі, вдома, чи навіть у фітнес-центрі.

Наші послуги, фото-1 Наші послуги, фото-2

Чиста питна вода – це гарант нашого здоров'я. Проте в умовах сучасного міста Чернівці з надлишком екологічних проблем вона вже давно стала розкішшю. Воду з крана пити небезпечно. І навіть незважаючи на те, що вона попередньо проходить кілька ступенів очищення, до нас у будинок рідина потрапляє трубами, які були прокладені не менше десяти років тому. Вдома ми можемо частково вирішити цю проблему, встановивши добрий фільтр. При цьому все одно зіткнемося з необхідністю заміни комплектуючих, від яких залежить якість очищення. А як домогтися того, щоби вода вищої категорії була у нас на роботі, або у дитини в школі?

Доставка вирішить цю проблему. Природна, негазована, артезіанська питна вода в Чернівцях – це натуральний та екологічно чистий продукт, що пройшов природне очищення. Ми зберігаємо натуральну чистоту рідини завдяки природним фільтрам, технологіям водовидобування, обробки тари, розливу та бутілювання, що становлять лінію закінченого циклу. Сьогодні доставка води додому та в офіс стає звичною практикою.

Наші послуги, фото-3

Ми тішимо клієнтів якістю вже декілька років в Чернівця. Високий виробничий потенціал забезпечується найсучаснішим обладнанням. Виробничий цикл, від водовидобування до бутілювання, є відточеною технологією. Полікарбонатні пляшки, проходять автоматичну обробку та перевірку на стерильність та цілісність. Герметична пробка перешкоджає попаданню всередину найдрібніших частинок. Наша лабораторія виконує регулярну перевірку відповідності води потрібним нормам.

Якщо вам набридло постійно ходити з важкими бутлями, шукати де набрати воду, наша компанія вам допоможе та доставить бутильовану воду у будь-який куточок міста Чернівці та райони. Aqua Nice Чернівці працюють без вихідних та завжди на зв'язку з вами, заходьте на наш сайт - https://aquanice.com.ua/